davetiye-2Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Son Peygamber Platformu’nun birlikte gerçekleştirdiği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları – 3” üst başlıklı “İdeal İnsan Son Peygamber’in (sas) Hayatı” konulu bilgi yarışmasında dereceye girenler ödüllerine kavuşuyor.

İstanbul Sosyal Gelişim Derneği’nin organizesiyle 13 Receb 1436 – 2 Mayıs 2015 Cumartesi 18.30’da Haliç Kongre Merkezi’nde icra edilecek ödül töreninde hem Türkiye hem de İstanbul genelinde dereceye girenlere ödülleri takdim edilecek.

Konser, sinevizyon, sergi, kitap standları gibi farklı etkinliklerle zenginleştirilen “İdeal İnsan (sas)” temalı programda 18 umre ve 18 bin TL para ödülüyle birlikte muhtelif hediyeler de sahiplerine ulaştırılacak.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları üst başlığıyla önceki yıl “İlmihal”, geçen yıl da “Kur’an-ı Kerim Meali” bilgi yarışmaları düzenlenmişti. Bu sene olduğu gibi, geçtiğimiz yıllarda da yarışmaların ana sponsorluğunu Burak Tur, İletişim sponsorluğunu ise Akra FM üstlenmişti.

Ödül törenimize; yarışmacılarımızı, yakınlarını, katkı veren kulüp ve derneklerimizin yönetici ve üyelerini ve tüm halkımızı davet ediyoruz.