Son Kayıt Tarihi 26 Nisan’a kadar uzatıldı.

Bu yıl 9.su düzenlenecek olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının 11-12 Nisan tarihlerinde yapılması planlanan 1.aşama online sınav tarihinde değişikliğe gidildi.

Bu yıl 9.su düzenlenecek olan Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının 11-12 Nisan tarihlerinde yapılması planlanan 1.aşama online sınav tarihinde değişikliğe gidildi. Yeni sınav takvimine göre “1.Aşama Online Sınav” 25-26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ayrıca yeni takvime göre yarışmaya son kayıt tarihi de 26 Nisan saat 20.00 olarak belirlendi.

Organizasyon yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Sizlerden gelen yoğun ilgi ve talep doğrultusunda yapılan değerlendirmeler sonucu 1. aşama sınav ve son kayıt tarihlerinin uzatılmasına karar verildi. Buna göre; yarışma sorularının sorulacağı kitapları okumak ve yarışmaya hazırlanmak isteyenlerin önünde 2 hafta daha fazla zaman bulunacak. Son kayıt tarihine bağlı olarak değişen 1. aşama sınav 25-26 Nisan tarihlerinde yapılacak.” denildi.

3 kategoride gerçekleşecek olan ve bu yıl “Sağlıklı Yaşam” konusunu seçen kitap okuma yarışması Ufka Yolculuk ’un web sayfasından isteyen herkes 26 Nisan tarihine kadar yarışmaya kayıt yapabilecek.

Kaynak: https://www.ufkayolculuk.com/tr/News/ufka-yolculuk-sinav-takviminde-degisiklik-son-kayit-tarihi-26-nisana-kadar-uzat

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.