Ziyarismakitabinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Son Peygamber Platformu ile birlikte düzenlediği “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmasına” başvuru kayıtları başladı.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin,www.ufkayolculuk.com adresine giderek yayınlanmakta olan yarışma başvuru formunu doldurmaları yeterli oluyor. Başvuru formunda alınan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmayacak.

Ufka Yolculuk Kültür Yarışmalarının, H.1436 / M.2015 yılında Türkiye’de Türkçe, Dünya genelinde ise İngilizce dilinde düzenleneceği, yarışmanın Türkçe dilinde “Kur’an-ı Kerim’e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi / Prof.Dr. İsmail Lütfi Çakan, N.Mehmet Solmaz” kitabından, İngilizce dilinde “Muhammad / Martin Lings” kitabından yapılacağı açıklandı.

6 farklı kategoride yapılacak yarışmanın A, B, C, D ve E kategorilerinin Türkçe dilinde, F kategorisinin ise İngilizce dilinde yapılacağı duyuruldu.

Sınava katılım ücretsiz olmakla beraber, yarışmacılar kitaplarını kendileri temin edecekler.

Yarışma Sınav Merkezlerinin e-posta ve sms yolu ile yarışmacılara bildirileceği ve sınav merkezleri hakkındaki gelişmelerin yarışma sitesinden takip edilebileceği bildirildi.

Yarışma sınavı ise, 8 Cemaziyelahir 1436 / 29 Mart 2015 pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Kayıt için ufkayolculuk.com adresi ziyaret edilebilir.

NOT: Yarışma Kitabını Derneğimizden Temin Edebilirsiniz.

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.