Zinde Sosyal Gelişim Derneği “Büyük Ödül” temalı bir program düzenliyor. Zinde’den yapılan simdidegilsenezaman1açıklamaya göre bu yıl ikincisi düzenlenen programla; toplumun faydasına projeler üreten, sosyal çalışmalara katılan ve bu alanda başarılı olmuş kişi ve kurumlar ödüllendiriliyor.

Dernekten yapılan açıklama şöyle:

“Programımızı sivil toplum kuruluşlarında görev alan kardeşlerimizi ödüllendirerek motivasyonlarını kuvvetlendirmek, gelecekte daha verimli çalışmalara imza atmalarını özendirmek amacıyla gerçekleştiriyoruz. Her yıl tekrarlamayı hedeflediğimiz programda, ödüller hicri yıl esasına göre veriliyor. Buna göre hicri 1436 yılında başarılı olmuş kişi ve kuruluşlar, belli kriterler doğrultusunda tespit edilerek programımızda ödüllendirileceklerdir.

Ödül gecemizde; “Yılın STK’sı”, “Yılın Gençlik Kulübü”, “Yılın Kişisel Projesi”, “Yılın Kurumu”, “Yılın Projesi”, “Yılın Kişisi”, “Yılın Radyo Programcısı” gibi başlıklar altında 9 ödül verilecek. Bununla birlikte asıl büyük ödülün Rabbimizin (cc) rızasına ermek olduğunun sürekli göz önünde tutulmasını sağlamak istiyoruz. Program içeriğini de bu amaca uygun etkinliklerle zenginleştirdik.

Yeni Camii İmam Hatibi Ferruh Muştuer’in Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayacak programın açılış konuşmasını Zinde Sosyal Gelişim Derneği başkanı Av. İsmail Yıldız yapacak. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Altıntaş’ın “Büyük Ödül” temalı konuşmasından sonra sanatçı Fatih Koca sevilen ilahileri seslendirecek. AKRA FM programcılarından Yunus Asım Aksoy’un sunacağı programın son bölümünde ödüller sahipleriyle buluşturulacak.

21 Ocak 2016 Perşembe akşamı saat 20.00‘de Haliç Kongre Merkezinde yapılacak “Büyük Ödül”temalı programımıza ve bu vesileyle düzenlenecek ödül törenine gönüllülerimizi aileleriyle birlikte davet ediyoruz.

Zamanın hızla akıp gittiği bir ortamda, büyük-küçük, kadın-erkek, işçi-memur demeden ve suni mazeretler üretmeden, herkesin “Büyük Ödül” için yarışmasını arzuluyoruz.

“Ve soruyoruz: “Şimdi Değilse Ne Zaman?” çağrısıyla en büyük ödül olan Allah’ın rızasına vurgu yapıldı.

akradyo.net

Tagged