Derneğimiz tarafından düzenlenen Dolmabahçe Sarayı Kahvaltı ve Gezi programı 15 Ekim 2017 Pazar günü icra edilmiştir.

Üye ve gönüllülerimizin aileleri ile birlikte katıldıkları program, sabah 08.15 de servis ve özel araçlarla hareket ederek başladı. Güneşli ve güzel bir pazar sabahında başlayan programımız saray bahçesinde deniz kenarında güzel bir kahvaltıyla devam etti. Dostlarla muhabbet ve tertemiz deniz havasıyla boğazda yapılan kahvaltının ardından rehber eşliğinde Dolmabahçe sarayını gezdik.

Dolmabahçe sarayının Selamlık, Harem, Camlı Köşk bölümleri rehber eşliğinde gezildi.

İsteyen katılımcılarımız Saat Müzesi ve Resim Müzesini de ziyaret ettiler. Kahvaltı ve Gezi programımız Dolmabahçe Camide kılınan öğle namazı ile nihayete erdi.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi memnuniyetle ayrılan dostlarımızla bir sonraki gezi programımızda görüşmek üzere sözleştik.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”30″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Slayt Olarak İzle]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Tagged