Derneğimiz tarafından yeni dönemin ilk gezi programı Dolmabahçe Sarayı’na düzenlendikten sonra, 17 Aralık 2017 Pazar günü ikinci gezimiz Deniz Müzesi, Sinanpaşa Camii ve Yahya Efendi Dergâhına gerçekleştirildi.

Üye ve gönüllülerimizin aileleri ile birlikte katıldıkları program, sabah 08.30 da servis ve özel araçlarla Kâğıthane Nurtepe Sosyal Tesisleri’ne hareket ederek başladı. Neşeli ve bol muhabbetli bir kahvaltının ardından, Deniz Müzesi rehber eşliğinde gezildi. Müze karşısındaki Sinanpaşa Camii ziyaret edildikten sonra, Yahya Efendi Dergâhına hareket edildi. Türbe ziyaretinden sonra öğle namazı kılınıp, dualar edildi..

Üye ve Gönüllülerimizin ziyadesiyle memnun olduğu “İSTANBUL’U GEZİYORUZ ” programımızda daha şimdiden yeni gezimizin nereye yapılacağı, merak konusu oldu. Gezi programımız başladığı yer olan Binder derneğimizin önünde nihayete erdi.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”31″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Slayt Olarak İzle]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]