“Şüphesiz ki Allah ve melekleri Peygambere salât ederler. Ey iman edenler! Siz de onun için (tam bir teslimiyetle) salât-ü selam edin.” Ahzab, 56

Son Peygamber Platformu ile İnsan ve Çevre Derneği BİNDER’in Mevlid 1438 el-Müstakîm etkinliği kapsamında başlattığı “8 milyar salavat-ı şerife”kampanyası yoğun ilgi görüyor.

Okunan salavat-ı şerifeler, 12 Rebiülevvel 1438, 11 Aralık 2016 Pazar akşamına kadar www.8milyarsalavat.com adresindeki salavat sayacına kaydedilebiliyor.

Salavat-ı şerifelerin duası, 12 Rebi’ül-evvel 1438 Mevlid Kandili akşamı İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde icra edilecek olan “el-Müstakîm (sas)” programlarında yapılacak.

Önceki yıllarda “el-Emîn (s.a.s)”, “el-Muallim (s.a.s)”, “el-Beşîr (s.a.s)”, es-Sâdık (s.a.s), “el-Mübelliğ (s.a.s)”, “eL-Adil (s.a.s)” ve “Hayru’l Beşer(s.a.s)” kandil özel programlarını gerçekleştiren BİNDER, geçtiğimiz yıl Son Peygamber Platformu ile birlikte Peygamber Efendimizin “el-Muslih (s.a.s)” vasfının işlendiği bir program düzenlemişti.

Bu yıl gerçekleştirilecek “el-Müstakîm (sas)” programlarının hazırlıkları ise tamamlanmak üzere.

Tagged